در ادامه مسیر بازی و با توجه به تکمیل سرورهای فعلی، پیش ثبت نام سرور 14 از روز شنبه 21 اردیبهشت آغاز خواهد شد. بازی در این سرور از شنبه 28ام اردیبهشت آغاز خواهد شد. مشخصات سرور به شرح زیر می باشد:

نوع سرور: کلاسیک با  پوسته نمایشی قرون وسطا
شروع بازی: 28 / 02 / 1392
خاتمه سرور: 13 / 09 / 1392

امیدواریم همانند سرورهای قبلی همه شما عزیزان را در سرور جدید نیز ملاقات کنیم.

تیم عصرپادشاهان
در هر دوره از بازی در سرورهای ایران جوایزی به عنوان یادبود به بازیکنان و قهرمانان بزرگ اعطا می شود. این جوایز به شرح زیر می باشند:

گنجینه ها و هدایا:

+ تسخیر کتیبه بزرگ: 3 میلیون ریال

+ آرشیو کردن کتیبه بزرگ:  12 میلیون ریال

+ پیدا کردن کتیبه کوچک: یک میلیون ریال

+ آرشیو کردن کتیبه کوچک:  5 میلیون ریال

+ تسخیر کلید طلایی: 500 هزار ریال

+ آرشیو کردن کلید طلایی : یک میلیون ریال

+ آرشیو کردن یک کلید نقره ای و یک صندوقچه :  400 هزار ریال

+ کیسه های سکه ویژه دنیای بازی


* نکته: کتیبه کوچک تنها در سرورهای جایزه بزرگ و در برخی سرورهای خاص وجود دارد.
همانطور که می دونید یکسری نرم افزارها یا به بیان بهتر بدافزارهایی وجود دارند که به صورت یک افزونه روی مرورگر شما نصب می شوند که ظاهرا وظیفه آنها انجام بخشی از کارهای شما به صورت ماشینی است و قرار است که به جای شما کلیک نمایند. اما در واقع در نقش یک جاسوس اطلاعات شخصی شما ( نام کاربری ها - رمز ها - مشخصات بانکی و . . . ) را ثبت و برای افراد نویسنده خود ارسال می نمایند.
چندی است که با گسترش طرفداران و بازیکنان عصرپادشاهان پای این کلاه برداران به بازی نیز باز شده است و با ارائه نرم افزارهایی که ساخت ارتش و یا ارتقاء ساختمان را به جای شما انجام می دهند، بدافزارهای خود را در اختیار بازیکنان قرار می دهند. تا کنون چندین مورد گزارش کلاه برداری از حساب بانکی، سرقت ایمیل و سرقت اطلاعات خانوادگی و شخصی در این زمینه داشته ایم. در واقع بازیکن به امید پیشرفت این ابزارها را روی مرورگر خودش فعال کرده است و پس از مدتی متوجه شده است که به طور مثال از کارت بانکی اش برداشت های مشکوکی می شود و با پیگیری قضایی متوجه وجود این بدافزار روی سیستم خودش شده است.

لازم به ذکر است که به طور کل استفاده از هر نوع نرم افزار جانبی اعم از افزونه های ماکرو ساز و یا کدهای گریزمانکی و  . . . در بازی عصرپادشاهان ممنوع است. زیرا:

1- این ابزارها (مخصوصا مواردی که ایرانی و برای بازی عصرپادشاهان نوشته شده اند) چون دقیقا به اطلاعاتی که شما تایپ می کنید ( همانند نام کاربری ها و رمزها ) دسترسی دارند، در اغلب موارد به عنوان یک تروجان نوشته می شوند و کار اصلی آنها سرقت اطلاعات شخصی شماست. مثل رمز ایمیل، مشخصات حساب بانکی و  . . .
2- استفاده از این ابزارها ممکن است که باعث ایجاد اشکال در اکانت شما شود و به خاطر ارسال ریکوست های اشتباه برای ارتش شما و یا وضعیت ساختمان های شما ایجاد اشکال نماید. لازم به ذکر است که مشکلاتی که در اثر استفاده از این بدافزارها در اکانت شما ایجاد شود، توسط تیم پشتیبانی اصلاح نمی شوند.
3- چون این ابزارها توسط افراد غیر معتبر نوشته می شوند و به دلیل عدم آشنایی نویسنده آنها با ساختار دقیق بازی، این ابزارها ریکوست های غیر معتبر زیادی را به سمت سرور ارسال می کنند که هم باعث بالا رفتن فشار کاری سرور شده و هم باعث بسته شدن IP و یا اکانت شما در سرور می شود. زیرا سرور به صورت خودکار برای پیشگیری از این ریکوست های مزاحم، IP و یا اکانتی که این ریکوست ها از سمت آن ارسال می شود را مسدود می نماید.
4- این ابزارها با این همه مشکل هیچ تاثیر مثبتی برای شما ندارند و شما تنها بر اساس منابعی که دارید پیشرفت می کنید. این ابزارها تنها تعداد کلیکی که شما می خواهید انجام دهید را کاهش می دهند و به جای شما کلیک می کنند. اما هزاران مشکل و خطر برای شما ایجاد می نمایند.

به طور کل به شما توصیه می کنیم که هیچ نوع افزونه ناشناس و یا اسکریپتی را روی سیستم و یا مرورگر خود نصب نکنید. هوشیار باشید تا تبلیغات و صحنه سازی های این افراد شما را فریب ندهد.

 
همانطور که می دانید در روزهای صلح نیروهای نظامی در شهر مصرف گندم ندارند ( آخه می روند مرخصی ! ). از این جهت تولید گندم بیشتر می شود و در هر ساعت میزان بیشتری گندم به انبارهای شما واریز می شود. پس بازیکن ها فرصت خوبی برای ارتقا ساختمان ها، ساخت ارتش و تعدیل منابع از مازاد تولید گندم دارند تا بتوانند بعد از روز صلح با قدرت بیشتری به بازی ادامه دهند. مطلع هستید که روزهای 30 اسفند و 1 فروردین  روز صلح در کلیه سرورها تعیین شده اند.
در بخش مدیریت اکانت مرکزی (http://account.kingsera.ir) منوی با عنوان " حساب مالی و سکه " وجود دارد. از طریق این منو شما می توانید موجودی کیف پول الکترونیکی و موجودی سکه خود را مدیریت نمایید. شما می توانند سکه هایی را که در اکانت مرکزی خریداری می نمایند، به هر یک از سرورهای بازی منتقل نمایید.

نکته: امکان بازگرداندن سکه از سرورهای بازی به اکانت مرکزی تنها بعد از خاتمه یک سرور امکان پذیر می باشد. یعنی پس از خاتمه سرور شما می توانید از طریق اکانت مرکزی باقی مانده سکه های خود در آن سرور را به اکانت مرکزی منتقل نمایید تا در سرورهای بعدی از آن استفاده کنید.
بسیار خرسندیم که برای دومین بار در عصرپادشاهان قهرمانان بزرگ ما ثابت کردند که هم در بازی و هم در زندگی قهرمان واقعی هستند. اولین بار در سرور 4 بازیکن تااوکه جایزه خودش را به موسسه خیره محک تقدیم کرد و این بار قهرمان اول سرور شش arash_0611 در حرکتی جوانمردانه کلیه جوایز خودش ( کتیبه و کلید طلایی ) را به موسسه محک اهدا نمود. آقای arash_0611 از ما خواستند که این مبلغ مستقیما به موسسه محک اهدا شود، از این جهت مبلغ 26 میلیون ریال جایزه ایشان به حساب موسسه محک واریز شد. ما از طرف کل خانواده بزرگ عصرپادشاهان به خاطر این حرکت ارزشمند به جناب آقای arash_0611 تبریک عرض می نماییم.
1363424947server6_Mahak_s.png
یکی از موارد پر حاشیه در بازی موضوع خرید و فروش و انتقال اکانت است. زیرا افراد که قصد کلاه برداری دارند با فریب بازیکنان و به بهانه خرید اکانت آنها رمز اکانت و یا ایمیل آنها را می گیرند و . . .

از این جهت ما در بخش مدیریت اکانت مرکزی (http://account.kingsera.ir)  بخشی را برای نقل و انتقال اکانت بین بازیکنان در نظر گرفته ایم. در این بخش نقل و انتقال به صورت ایمن انجام می شود و در صورتیکه در این نقل و انتقال نیاز به پرداخت وجه ای از طرف خریدار باشد، مبلغ به صورت خودکار از حساب خریدار به حساب فروشنده اکانت منتقل می شود.

پس از همه بازیکنان گرامی تقاضا داریم که به هیچ وجه از روش های دیگر برای خرید و فروش و یا انتقال اکانت خودشان استفاده ننمایند و به هیج عنوان رمز اکانت خودشان را در اختیار فرد دیگری قرار ندهند.

شرایط انتقال اکانت:
۱- خریدار اکانت نباید در آن سرور اکانت دیگری داشته باشد.
۲- یک اکانت بازی کلا یک بار قابل انتقال می باشد.
۳- وقتی شما اکانتی را می فروشید، دیگر امکان خرید مجدد آنرا ندارید.
۴- حداقل مبلغ جهت فروش اکانت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان می باشد.

فروشنده اکانت می توانید از وجه واریز شده به حساب کیف پول الکترونیکی خود به شکل های زیر استفاده نماید:
1- خرید سکه ها برای سایر اکانت های بازی اش.
2- خرید کالا و خدمات از فروشگاه های طرف قرارداد ( به زودی )
3- عودت وجه به حساب بانکی اش.

برای عودت موجودی کیف پول الکترونیکی به کارت بانکی خود، باید ابتدا شماره کارت بانکی خود را در مدیریت اکانت مرکزی (http://account.kingsera.ir) ثبت نموده و سپس درخواست عودت وجه را صادر نمایید تا مبلغ به حساب کارت شما واریز شود. لازم به ذکر است که عودت وجه برای مبالغ بیشتر از 100 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
 
به مناسبت نوروز باستانی از تاریخ  28 اسفند لغایت 5 فروردین جشنواره ویژه هدیه نوروزی جهت خرید سکه در عصرپادشاهان برگذار خواهد شد. به این ترتیب بازیکنان محترم در هر بار خرید سکه به میزان 25% سکه رایگان دریافت می نمایند. (خرید سکه در اکانت مرکزی شامل این طرح نمی شود)
امسال نیز همانند سال گذشته قصد داریم لحظه های آغازین سال جدید را با صلح شروع  نماییم و با توجه به اینکه زمان تحویل سال در ظهر روز 30 ام اسفند ماه می باشد، روزهای 30 اسفند و اول فروردین به عنوان روز صلح تعیین شده اند.

پیشاپیش سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای همه عزیزان آرزومندیم

با کمال احترام
تیم عصرپادشاهان
همانطور که مستحضرید پیش ثبت نام در سرور ۱۲ از تاریخ ۵ اسفند ماه آغاز شده بود و بازی طبق برنامه اعلام شده در ساعت ۰۰:۰۰ بامداد روز ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ آغاز شد.

موفق و پیروز باشید
تیم عصرپادشاهان
همانطور که می دانید ظرفیت سرور 9 تقریبا تکمیل شده است و به همین جهت سرور 10 بازی عصرپادشاهان از امشب پیش ثبت نام خود را آغاز می نماید.  بازی در این سرور از تاریخ شنبه 16 / 10 /1391 آغاز خواهد شد. سرور 10 از نوع کلاسیک ( بین 5 الی 6 ماهه ) و با ساختار گرافیکی قرون وسطای اروپا می باشد.

امیدواریم همه شما دوستان را در سرور 10 ملاقات نماییم و سرور 10 نیز همانند سرورهای قبلی پرهیجان آغاز شود.

موفق و پیروز باشید
تیم عصر پادشاهان
همانطور که می دانید در این مدت در نمایشگاه بازی های قم و نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران میزبان شما عزیزان بودیم. عکس های هر دو نمایشگاه در ادامه این نوشته درج شده است.
 
1355649845KingsEra_Tehran.jpg
عصرپادشاهان در ادامه حضورهای نمایشگاهی خود به عنوان آخرین نمایشگاه داخلی خود در سال 1391 در نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران که در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود، حضور می یابد.

زمان نمایشگاه: یک شنبه 19 آذر الی چهارشنبه 22 آذر ماه 1391
مکان: تهران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران - سالن خلیج فارس - طبقه همکف - غرفه عصرپادشاهان

منتظر حضور گرم شما هستیم.
 شهادت سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت را به دوستداران و شیعیان آن امام بزرگوار تسلیت عرض می نماییم و خدمت همه شما عزیزان  اعلام می کنیم که مطابق سال گذشته، امسال نیز روزهای تاسوعا و عاشورا در کلیه سرورهای عصر پادشاهان روز صلح تعیین شده است و امکان لشکرکشی و حمله به سایرین وجود ندارد.

تیم عصرپادشاهان
عصرپادشاهان در ادامه نمایشگاه های استانی خود، این بار در نمایشگاه بازی های قم حضور خواهد داشت. این نمایشگاه از روز سه شنبه 16 آبان در شهر قم در محل دائمی نمایشگاه های استان قم آغاز خواهد شد و تا روز 19 ام آبان ادامه خواهد یافت.

در این نمایشگاه همکارانی از بخش های بازرگانی، مدیران انجمن و پلیس بازی برای پاسخگویی به شما عزیزان حضور خواهند داشت. منتظر حضور گرم شما هستیم.

موفق و پیروز باشید
روابط عمومی استودیو بازی سازی توسعه سامان
در این روزها عصرپادشاهان لحظاتی پر از هیجان را در دو سرور خودش سپری می کرد. بازیکنان سرور چهار و سرور اختصاصی پردیس گیم، با تلاش در حال نبرد با گینگیزها جهت کسب کتیبه جاودان بودند و سرانجام این نبرد با پیروزی قاطعانه بازیکنان در هر دو سرور خاتمه یافت.

+ سرور 4 بازی در روز یک شنبه هفت آبان 1391  و 8 روز قبل از حمله نهایی گینگیزها با پیروزی بازیکن تااوکه و هم پیمان هایش در اتحاد ؛ زنده باد محک ؛‌ بر گینگیزها خاتمه یافت. در این سرور کلیه جوایز توسط بازیکن تصاحب شدند و گینگیزها به صورت کامل نابود شدند.

+ سرور اختصاصی پردیس گیم نیز در روز دوشنبه هشت آبان 1391  و 6 روز قبل از حمله نهایی گینگیزها با آرشیو شدن کتیبه در شهر بازیکن mojking خاتمه یافت. در این سرور کلیه جوایز به جز یک کلید طلایی و یک کلید نقره ای توسط قهرمانان تسخیر شدند.

اسامی برگزیدگان هر دو سرور در سایت رسمی در بخش لیست برندگان مشخص شده است. جوایز این قهرمانان به شماره حساب آنها که از طرف خودشان به پشتیبانی اعلام شده و توسط ایمیل تایید شده است، واریز خواهد شد.

تیم عصر پادشاهان
از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد شنبه ۲۹ مهر بازی در سرور هشت آغاز شد. سرور هشت از نوع سوپر اکسپرس بوده و طول مدت بازی در آن حدود دو ماه می باشد.

یکی از ویژگی های مهم سرور هشت، رونمایی از نسخه جدید ساختار گرافیک بازی است که امیدواریم مورد پسند همه عزیزان قرار گیرد. این نسخه گرافیکی جدید بر اساس معماری آسیایی و با تمرکز بر معماری ایرانی تولید شده است.

به امید حضور پر رنگ همه دوستان در سرور هشت و آغاز یک دوره جدید پر از هیجان.

موفق و پیروز باشید
تیم عصر پادشاهان
همانطور که می دانید نبرد سنگینی در سرور 3 برای کسب کتیبه جاودان و شکست گینگیزها انجام شد. در ابتدا بازیکن tondar1 برای کسب کتیبه جاودان به گینگیزها حمله کرد و توانست گینگیزها را شکست دهد. پس از گذشت چند ساعت از نگهداری کتیبه جاوادان این گنجینه ارزشمند به چند بازیکن دیگر منتقل شد و سرانجام در اختیار keyvan.soltan قرار گرفت. با رسیدن این کتیبه به شهرهای بازیکن keyvan.soltan این بازیکن توانست با همکاری هم اتحادی هایش از این گنجینه با ارزش دفاع نماید و سرانجام پس از گذشت ۷۲ ساعت پر از هیجان، کتیبه برای همیشه به اسم keyvan.soltan و اتحاد GOLDEN LAND ثبت شد. این افتخار بزرگ را به این دوستان تبریک و شادباش عرض می کنیم.

اسامی برگزیدگان سرور 3 در سایت رسمی در بخش لیست برندگان مشخص شده است. جوایز این قهرمانان به شماره حساب آنها که از طرف خودشان به پشتیبانی اعلام شده و توسط ایمیل تایید شده است، واریز خواهد شد.
سرور 5 بازی عصر پادشاهان در روز شنبه 25 شهریور و 5 روز قبل از حمله نهایی گینگیزها با پیروزی اتحاد غرب وحشی بر گینگیزها خاتمه یافت. این سرور در تاریخ 1391/04/10 شروع و در 1391/06/25 پایان یافت. در مجموع 33363 بازیکن در این سرور به رقابت پرداختند و سرانجام بازیکن dawnmist توانست با همکاری و حمایت هم اتحادی هایش کتیبه جاودان را تسخیر و گینگیزها را شکست دهد. در این سرور کلیه جوایز توسط بازیکن تصاحب شدند و گینگیزها به صورت کامل نابود شدند.

اسامی برگزیدگان سرور5 در سایت رسمی در بخش لیست برندگان مشخص شده است. جوایز این قهرمانان به شماره حساب آنها که از طرف خودشان به پشتیبانی اعلام شده و توسط ایمیل تایید شده است، واریز خواهد شد.

تیم عصر پادشاهان
همانطور که مستحضرید ظرفیت سرور شش بازی در حال تکمیل شدن می باشد و از این جهت پیش ثبت نام جهت سرور هفت بازی از امروز آغاز شد. سرور هفت از نوع اکسپرس می باشد و طول دوره بازی در آن 100 روز می باشد.
در این سرور نیز برای مالک کتیبه جاودان جایزه ای ویژه تعیین شده است و چندین جایزه ویژه از سوی اسپانسرهای جدید عصر پادشاهان به برندگان اهدا خواهد شد. مجموعا در این سرور بیش از 109 هزار سکه دنیای بازی و بیش از 60 میلیون ریال جوایز نقدی و تعدادی جوایز غیر نقدی به عنوان هدیه به قهرمانان اعطا خواهد شد.
پیش ثبت نام در سرور هفت از تاریخ 21 شهریور آغاز و بازی از روز شنبه اول مهر ماه در این سرور آغاز خواهد شد.

امیدواریم بازی در این سرور نیز همانند سایر سرورها و بلکه پر هیجان تر از آنها انجام شود و همه یک پاییز زیبا را در عصر پادشاهان تجربه نمایند.

تیم عصر پادشاهان

نکته مهم: دوستانی که دارای اکانت مرکزی هستند ( کلیه بازیکنان سرور 6 و بازیکنان قدیمی که برای خودشان اکانت مرکزی ایجاد کرده اند )، در زمان ثبت نام کافی است که با همان نام کاربری و رمز مرکزی ثبت نام نمایند و تنها نام مستعار، موقعیت و تخصص مورد نظر خودشان برای این سرور جدید را در مراحل ثبت نام تکمیل می نمایند.
باشگاه اعضا و قهرمانان عصر پادشاهان افتتاح شد. با راه اندازی این باشگاه، هر بازیکن یک اکانت مرکزی در باشگاه عصر پادشاهان دارد و با این اکانت می تواند در هر سروری که خواست بازی کند و نیاز به ثبت مجدد اطلاعاتش نمی باشد.

کاربردهای مهم اکانت مرکزی
1- عدم نیاز به ثبت مجدد اطلاعات در هر سرور جدید و به خاطر نگه داشتن چندین نام کاربری و رمز
2- بازیکنان می توانند نام کاربری خودشان را در سرورها بعدی نیز حفظ کنند و از همان نام کاربری در سرورهای بعدی نیز استفاده نمایند.
3- کلیه مدال ها و افتخارات بازیکن در این باشگاه نگهداری می شود و از سرور یک تا سرور n همه اطلاعات در باشگاه ثبت خواهد شد. اعضای باشگاه در صورت تمایل می توانند، مدال ها، افتخارات و رزومه خودشون را در آنجا برای دوستانشون و یا همه به نمایش بگذارند.
4- این باشگاه در واقع یک جامعه مجازی و یک محفل دوستانه برای بازیکنان است که در کنار بازی، در یک محیط دوستانه با یکدیگر در ارتباط باشند.
5- برای اعضای این باشگاه، کارت هوشمند عضویت رسمی صادر می شود که این کارت هم برای شناسایی در مراحل اعطای جوایز کاربرد دارد و هم بازیکنان می توانند با این کارت از تعداد زیادی از فروشگاه های طرف قرارداد باشگاه با تخفیف خرید نمایند.
6- سیستم متمرکز شارژ و مدیریت سکه ها: از این پس شما می توانید در اکانت مرکزی خود تعداد سکه بخرید و آنها را بین اکانت هایتان توزیع نمایید و یا سکه هایی که در یک سرور به صورت جایزه دریافت کرده اید، به اکانت مرکزی خود منتقل کرده و از آنجا به سرور دیگری منتقل نمایید.
7- آلبوم افتخارات عصرپادشاهان: کلیه مدال ها و رتبه های بازیکنان که از سرور یک تا به انتهای عصر پادشاهان کسب می نمایند، در پروفایل آنها در اکانت مرکزی ثبت می شود و این بازیکن می تواند در سرورهای آینده، در صورت تمایل خودش، افتخاراتش در سرورهای گذشته را نیز به نمایش بگذارد.
8- جامعه مجازی عصر پادشاهان: به زودی بزرگترین جامعه مجازی تخصصی بازی ایران برای مخاطبین عصر پادشاهان راه اندازی خواهد شد. این جامعه مجازی به صورت تخصصی برای گیمرها طراحی شده است و محیطی بسیار صمیمانه و جذاب برای انتقال تجربیات بین بازیکنان و ارتباط نزدیک بین دوستان و هم اتحادی ها خواهد بود. با تکمیل ثبت نام افراد در سیستم اکانت مرکزی و آماده شدن سایر زیرساخت ها جامعه مجازی عصر پادشاهان افتتاح خواهد شد.

روال انتقال اکانت های فعلی شما ( سرور 1 و 2 و 3 و 4 و 5 ) به اکانت مرکزی :

1- ابتدا به آدرس http://account.kingsera.ir بروید و یک اکانت مرکزی جدید برای خود ایجاد نمایید.
2- سپس در همان http://account.kingsera.ir با اکانت مرکزی که ایجاد کرده اید، لاگین نمایید.
3- به منوی متصل کردن اکانت بروید و اکانت هایی که در سرورهای فعلی و گذشته ( سرور یک تا 5 ایران ) دارید را به اکانت مرکزی باشگاه خود متصل نمایید.
4- با متصل کردن هر اکانت برای ایمیل شما یک کد تاییدیه ارسال می شود که برای نهایی شدن اتصال باید آنرا وارد نمایید.
5- هر یک از اکانت های فعلی خود را که به اکانت مرکزی متصل نمایید، از آن پس می توانید با اکانت مرکزی خود در آن سرور لاگین کنید و نام کاربری و رمز قدیم شما در آن سرور غیر فعال می شود.

نکته: افرادی که در سرور 6 ثبت نام کرده اند، هم اکنون به صورت خودکار دارای یک اکانت مرکزی باشگاه می باشند و دیگر نیازی به ثبت نام مجدد ندارند. کافی است با همان نام کاربری و رمز سرور 6 خود وارد http://account.kingsera.ir شوند و سایر اکانت هایشان در سرورهای یک تا 5 را به اکانت مرکزی خود متصل نمایند.

نکته: هر یک از اکانت های خود را که به اکانت مرکزی متصل نمایید، آن اکانت اطلاعات قبلش اش غیر فعال می شود و برای ورود به آن سرور باید از نام کاربری و رمز مرکزی خودتان استفاده کنید. در نهایت که همه اکانت های خودتان را به اکانت مرکزی متصل کردید، دیگری نیازی به نام کاربری و رمز هیچکدام از آنها ندارید و در همه سرورها با همین نام کاربری و رمز مرکزی لاگین می نمایید.

نکته: نام کاربری مرکزی شما در سرورها نمایش داده نمی شود و همان نام کاربری قدیمی شما همچنان به عنوان نام مستعار در سرور نمایش داده می شود. در آینده نیز در صورتیکه در یک سرور جدید ثبت نام کنید، می توانید برای خودتان برای آن سرور خاص یک نام مستعار جدید انتخاب کنید. البته امکان استفاده از خود نام کاربریتان به عنوان نام مستعار نیز وجود دارد.
در عصر پادشاهان پنج مدل سرور وجود دارد:
  1. کلاسیک: مدت 120 روز
  2. کلاسیک جایزه بزرگ: مدت 150 روز
  3. اکسپرس: مدت 90 روز
  4. سوپر اکسپرس: مدت 60 روز
  5. قهرمانان: مدت 45 روز
به عنوان دومین حضور نمایشگاهی بازی در ایران، عصر پادشاهان در نمایشگاه السیت مشهد حضور خواهد داشت. نمایشگاه السیت مشهد از یکم الی چهارم شهریور ماه برگزار می شود و ما در قلعه عصر پادشاهان در سالن فرودسی منتظر حضور گرم شما عزیزان می باشیم.

در این نمایشگاه تعدادی از دوستان پشتیبانی، پلیس بازی، واحد مارکتینگ و مدیران شرکت حضور خواهند داشت و دوستان می توانند از نزدیک با اهالی عصر پادشاهان گپ و گفتی داشته باشند.

روابط عمومی استودیو بازی سازی توسعه سامان

جوایز سرورها

‏1391/05/15
خرسندیم که به اطلاع همه برسانیم با توجه به فعالیت های عالی بازیکنان میزان جایزه سرورها افزایش یافت. به برنده کتیبه جاودان در سرور 3 مبلغ 15 میلیون ریال و در سرور 4 مبلغ 25 میلیون ریال اهدا خواهد شد. دقت داشته باشید در مجموع بیش از 200 جایزه در هر یک از این سرورها وجود دارد. این جوایز از  دویست هزار ریال تا یک میلیون و پانصد هزار ریال می باشند که بسته به نوع گنجینه تسخیر شده متفاوت خواهند بود.
امیدواریم شما را نیز در جمع برندگان سرورها مشاهده کنیم.

موفق و پیروز باشید
تیم عصر پادشاهان
سرور دو بازی عصر پادشاهان چند روز قبل از حمله نهایی گینگیزها با پیروزی اتحاد TEN_ALL  بر گینگیزها خاتمه یافت. این سرور در تاریخ 1390/11/29 شروع و در 1391/05/02 پایان یافت. در مجموع 26241 بازیکن در این سرور به رقابت پرداختند و سرانجام بازیکن i63 توانست با همکاری و حمایت هم اتحادی هایش کتیبه جاودان را تسخیر و گینگیزها را شکست دهد. سرور دو با پیروزی کامل بازیکن ها بر گینگیزها خاتمه یافت.

اسامی برگزیدگان سرور در آدرس http://s2.kingsera.ir اعلام شده است. جوایز این قهرمانان که به صورت کارت هدیه ( بانک پارسیان ) و بر اساس مبلغ جایزه تهیه شده است، از طریق پست خدمتشان ارسال خواهد شد.

تیم عصر پادشاهان
در جهت تسریع و تسهیل در روند بازی، یک قابلیت جدید به بازی اضافه شده است که شما را قادر می سازد با Right click ( فشردن دکمه راست mouse ) روی آیکن  یک ساختمان، با استفاده از باکس دسترسی سریع، درخواست ارتقا آن ساختمان را بدون وارد شدن به آن ساختمان صادر نمایید.
 
به زودی این باکس کامل تر خواهد شد و یکسری امکانات دیگر همانند امکان ارتقا اکستراهای آن ساختمان و . . . نیز اضافه خواهد شد.
برای ایجاد جذابیت بیشتر در تابستان یک سرور اختصاصی با سرعت 3X راه اندازی می شود که پیش ثبت در آن همزمان با افتتاح نمایشگاه تهران در روز 6 تیرماه و شروع بازی در آن همزمان با اختتامیه نمایشگاه یعنی 10 تیرماه خواهد بود.

این سرور از نوع سریع 3x ویژه است که در مدت 3 ماه خاتمه می یابد. در این سرور علاوه بر جوایز عادی سایر سرورها، یک جایزه بزرگ 50 میلیون ریالی برای مالک کتیبه جاودان و چندین جایزه ویژه از سوی اسپانسرهای جدید عصر پادشاهان به برندگان اهدا خواهد شد.

امیدواریم بازی در این سرور نیز همانند سایر سرورها و بلکه پر هیجان تر از آنها انجام شود و همه یک تابستان خاطره انگیز در عصر پادشاهان را تجربه نمایند.

تیم عصر پادشاهان
غرفه عصر پادشاهان در نمایشگاه بازیهای تهران (6 الی 10 تیرماه | ساعت 8:00 الی 20:00)
تهران - مصلای بزرگ امام خمینی
منتظر حضور گرمتان هستیم.
سرور یک بازی عصر پادشاهان طبق برنامه در تاریخ 15 خرداد خاتمه یافت. این در حالی بود که دقیقا روز 14 خرداد کتیبه جاودان توسط بازیکن ها پس از 24 ساعت محافظت به وضعیت آرشیو درآمده بود و سرور یک با پیروزی کامل بازیکن ها بر گینگیزها خاتمه یافت.
اسامی برگزیدگان سرور یک در آدرس http://s1.kingsera.ir مشخص شده است. جوایز این قهرمانان بسته به انتخاب خودشان به صورت حضوری در مراسم ویژه در نمایشگاه بازی های تهران و یا به صورت غیر حضوری ( ارسال از طریق پست ) اهدا خواهد شد.

تیم عصر پادشاهان
سرانجام با رسیدن روزهای آخر سرور یک، گینگیزها کتیبه افسانه ای خودشان را از سرزمین های دور به همراه لشکریانی انبوه به سمت شهرهایشان حرکت داده اند و به زودی کتیبه جاودان به بازی وارد خواهد شد.

کتیبه جاودان بزرگترین افتخار در سرور می باشد ( البته در سرورهایی که از نوع episode one هستند). و یک قهرمان بزرگ می تواند با شکست گینگیزها، کتیبه را تصاحب نموده و اسم خود را برای همیشه در کتاب افتخارات عصر پادشاهان ثبت نمایید.

چند نکته:
۱- تنها یک کتیبه جاودان در هر سرور وجود دارد.
۲- بازیکن ها می توانند با تخریب خزانه و داشتن شرایط لازم، این گنجینه را به دست بیاورند.
۳- هر سه روز یکبار مکان کتیبه بین شهرهای گینگیزها عوض می شود

شرایط لازم جهت تسخیر کتیبه:
- بازیکن باید با  لشکریانی انبوه به شهر گینگیزها حمله نماید و تمامی گینگیزها را نابود نماید. در زمان پیروزی باید حداقل 7 قهرمان و 13 مشاور در لشکریان مهاجم زنده باشند.
- بازیکن باید در سایر شهرهایش حداقل یک کلید طلایی و یا 3 کلید نقره ای داشته باشد. (این مورد در سرورهای مختلف متفاوت می باشد. به طور مثال در سرور یک ایران این گزینه نیاز نمی باشد)
- در ضمن بازیکن باید در شهری که لشکر از آنجا اعزام شده اند، خزانه خالی سطح ۲۰ داشته باشد.
- پس از لشکرکشی و به محض رسیدن کتیبه به شهر بازیکن، زمان شمار خاتمه بازی و  آرشیو کتیبه آغاز می شود. این گنجینه ارزشمند به صورت خودکار بعد از 24 ساعت که در خزانه شهر بماند، آرشیو خواهد شد و آن بازیکن مالک کتیبه جاودان خواهد شد.

تذکر: اگر بازیکن همه گینگیزها را بکشد و خزانه را تخریب کند، اما یکی از شرایط را نداشته باشد، کتیبه را بدست نمی آورد و کتیبه به صورت خودکار به شهر دیگر گینگیزها منتقل می شود.

حالا باید منتظر باشیم و ببینیم کدام قهرمان بزرگ در سرور یک مالک جاودان کتیبه خواهد بود.

آخرین اخبار: (۱۳ خرداد) پس از ساعت ها جنگ و تلاش ، کتیبه جاودان در  سرور یک توسط یکی از بازیکنان تسخیر شد و حالا این قهرمان بزرگ و هم اتحادی هایش باید با تمام توان از این گنجنیه ارزشمند به مدت 24 ساعت نگهداری نمایند تا برای همیشه به اسم آنها آرشیو شود. سرور یک ساعاتی پر از التهاب را سپری می کند و در هر لحظه تعداد زیادی ارتش و سرباز در حال جابجایی می باشد.

کتیبه جاودان تسخیر شد: (۱۴ خرداد)
همانطور که می دانید در این روزها نبرد سنگینی در سرور برای کسب کتیبه جاودان و شکست گینگیزها در حال انجام بود و سرانجام ساعت ۴ صبح روز ۱۳ خرداد، لشکریان محافظ کتیبه جاودان با یک حرکت تیمی بسیار با شکوه از سوی اتحاد "پیمان برادری" نابود شدند و بازیکن Faravar توانست با لشکریان خود خزانه گینگیزها را نابود نماید و کتیبه جاودان را به شهر خود انتقال دهد. با رسیدن این کتیبه به شهر Faravar بیست و چهار ساعت دفاع از این گنجینه با ارزش آغاز شد و در سحرگاه ۱۴ ام خرداد کتیبه برای همیشه به اسم FaraVar و اتحاد"پیمان برادری" ثبت شد.
این افتخار بزرگ را به این دوستان و به خصوص به آقای Faravar تبریک و شادباش عرض می کنیم.
به زودی لیست کامل برگزیدگان و قهرمانان سرور یک در سایت رسمی اعلام خواهد شد.
با توجه به پر شدن ظرفیت سرور 2 و روند سریع ثبت نام در سرور3، پیش ثبت نام سرور4 از روز سوم خرداد آغاز و بازی در این سرور از تاریخ 13 خرداد شروع خواهد شد. این سرور نیز همانند سایر سرورها با سرعت 2X راه اندازی خواهد شد.

امیدواریم همه شما دوستان را در سرور 4 نیز ملاقات نماییم.

موفق و پیروز باشید.
تیم عصر پادشاهان
از ساعت 11 صبح چهارشنبه ارتقا بازی به نسخه جدید آغاز شد و به جهت افزایش کارایی و سرعت، سخت افزار سرورها نیز به یک کلاستر بسیار قدرتمند ارتقا یافت. البته این ارتقا به دلیل حجم بالای اطلاعات و پیچیدگی های کار کمی بیش از انتظار ما زمان برد و با کار یکسره تیم فنی در نهایت در سحرگاه پنجشنبه پروسه ارتقا تمام شد و همه سرورهای بازی فعال شدند.

موفق و پیروز باشید
تیم فنی عصر پادشاهان
با توجه درخواست های برخی از دوستان، تصاویری از مراحل تولید بخش های شکار پرندگان و جنگل اسرارآمیز خدمتتان تقدیم می گردد.
1335773742h1.jpg
 
1335773756h2.jpg
 
این بخش ها به زودی به بازی اضافه خواهند شد و بازیکنان می توانند هیجان یک شکار طبیعی را با قهرمان های خود در یک دنیای کاملا 3D تجربه کنند.
همانطور که می دانید در تیرماه (6 الی 10 ام) امسال دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای ایران در تهران ( مصلای امام خمینی ) برگزار می شود. عصر پادشاهان نیز در این نمایشگاه میزبان کلیه بازیکنان عزیز خود خواهد بود. ما تصمیم داریم این دیدار که اولین آشنایی نزدیک تیم عصرپادشاهان با قهرمانان بازی می باشد را به بهترین شکل ممکن برگزار نماییم. لذا از دوستانی که نظر و یا ایده ای برای برگزاری با شکوه این مراسم دارند دعوت می شود تا ایده های خود را برای ما ارسال نمایند تا در نمایشگاه مورد استفاده قرار گیرد.

در ضمن باید خدمت دوستان عرض کنیم که در روز دوم نمایشگاه مراسم اعطای جوایز سرور یک برگزار خواهد شد. البته یکسری مسابقه هم توی نمایشگاه داریم مثل جام جهانی دوز و اتلو و شکار پرندگان که در هر روز به برندگان جوایز ارزشمندی اعطا خواهد شد.

منتظر نظرات و ایده های ارزشمند شما هستیم.


گینگیزها اقوام وحشی هستند که امنیت و صلح در دنیای بازی را به هم می ریزند. این اقوام از سرزمین های دور به اینجا کوچ می کنند تا با غارت شهرهای آباد، برای خود ثروتی به دست بیاورند. گینگیزها به صورت کاملا خودکار و توسط کامپیوتر کنترل می شوند و کلیه الگوریتم های وابسته به آنها اعم از ساخت نیرو، تعداد لشکریان و وضعیت حمله ها بستگی به داده های موجود در سرور دارد. یعنی بر اساس تعداد شهرها، وضعیت نیروی نظامی آنها و میانگین 100 همر اول سرور، گینگیزها تجهیز می شوند.

مراحل ظهور گینگیزها در بازی:
1- غارت اولیه شهرها: حدودا پس از گذشت یک ششم از دوره بازی، گینگیزها غارت های خود را شروع می کنند و سعی می کنند با غارت منابع از شهرها در اطراف شهرها برای خود آبادی هایی را بنا کنند.
2- حمله های بزرگ: بعد از گذشت نیمی از سرور گینگیزها برای نشان دادن قدرت خود به همرهای بزرگ سرور حمله می کنند و سعی می کنند برخی شهرها را تسخیر کنند. این حمله ها در یک بازه کوتاه (حدود 48 تا 72 ساعت) انجام می شود.
3- آوردن گنجینه به آبادی ها: در اواخر دوره بازی گینگیزها مجددا همه آبادی هایی که توسط قهرمان ها تسخیر شده است را پس می گیرند و گنجنیه های خود را به آنها منتقل می کنند. لازم به ذکر است در برخی نگارش از سرورهای بازی، کلا آبادی ها دیر آزاد می شوند و همزمان با آزادسازی آنها هدایا نیز در آنها قرار می گیرد.
4- ساخت کتیبه جاودان و سایر گنجینه های ابدی: گینگیزها در انتهای هر سرور کتیبه جاودان مربوط به آن سرور را وارد بازی می کنند و در بین شهرهای اصلی خود مخفی می کنند. البته در کنار کتیبه یک گنجینه دیگر همانند شمشیر قدرت، عصای حکمت و  . . . نیز وجود دارد که در همان زمان وارد بازی می شود.

وضعیت نظامی گینگیزها:
این اقوام وحشی نیز همانند سایرین دارای دو نوع پیاده نظام، دو نوع سواره نظام، جاسوس و دژکوب و مجنیق هستند. در برخی سرورها آنها دارای اژدها سوارانی مخوف هستند که البته بازیکنان نیز می توانند در آن سرورها، برای مقابله با این اقوام اهریمنی به شکار و تربیت اژدهای پرنده بپردازند.
نکته: سطح قدرت دفاعی و هجومی گینگیزها در آکادمی آنها 20 می باشد.
با ورود گینگیزها و گنجینه های آنها به نقشه، مرحله جوایز آغاز شد. در این مرحله امکانات زیر برای رسیدن به اهداف بزرگ آخر بازی فعال شد:

1- عمارت قهرمان جهت پرورش و مدیریت قهرمانان بزرگ

2- نیروهای تخصصی جهت استخراج آبادی ها و افزایش سطح منابع

3- خزانه و گنجینه ها

4- اردوگاه نیز برای اعزام و کنترل قهرمان ارتقا می یابد.

امیدواریم شما را در جمع برندگان و قهرمانان خوش شانس سرور یک ملاقات نماییم.

موفق پیروز باشید
تیم عصر پادشاهان
سرانجام در سرور یک بازی به مرحله هدایا رسید و گینگیزها در حال حرکت به سمت شهر هستند. گینگیزها در کنار شهرها آبادی هایی می سازند تا گنجینه های خود را در آن مخفی کنند و پس از تسخیر شهرها از آنها استفاده نمایند. اینجاست که بازیکن ها باید با تربیت قهرمان در شهرهای خود به جستجو در این آبادی های بپردازند.

قهرمان: 
برای تربیت قهرمان بازیکن باید عمارت قهرمان داشته باشد و برای آموزش قهرمان ها بسته به نوع آنها ( نیزدار ، شمشیرزن، کماندار و شوالیه ) به میزان خاصی امتیاز هوش نیاز و منابع نیاز دارید. البته اگر بازیکنی امتیاز هوش نداشته باشد، می تواند به جای امتیاز هوش از سکه استفاده نماید.
هر بازیکن می تواند به هر تعدادی که بخواهد قهرمان تربیت نمایند و آنها را برای حمله و یا دفاع تربیت نماید.

آبادی های گینگیزها:
این آبادی ها در اطراف شهرهای بازیکنان بنا می شوند و در هر کدام انبارهایی از منابع توسط گینگیزها قرارداده شده است. یک بازیکن می تواند با تسخیر یک آبادی توسط قهرمان خود، با ارسال نیروهای تخصصی مرتبط به آن آبادی تولیدات شهرهای خود را تا سقف 75% بالا ببرد. البته برخی آبادی ها دارای دو نوع منبع هستند و در این آبادی ها تولیدات شهرها از هر نوع منبع 50% بالا می رود.
نیروی تخصصی برای استخراج  آبادی های گندمی : کشاورز، برای آبادی های با ذخایره آهن، صنعتگر و برای آبادی های با ذخایر چوب نجار و برای آبادی های با ذخایر سنگ، معمار می باشد. هر نیروهای تخصصی می تواند 5% تولید شهر شما را بالا ببرد. در ضمن با ارسال منجم به آبادی ها به ازای هر منجم 2% تولید سایر نیروهای تخصصی در آن آبادی افزایش می یابد. دقت کنید که ارسال منجم به تنهایی هیچ کاربردی ندارد.
نکته: شما آبادی هایی را می توانید تسخیر نمایید که در 7*7 شهر شما باشند. شما در سطح 10 عمارت قهرمان یک آبادی و در سطح 20 آبادی دیگری را می توانید تصاحب نمایید.

گنجینه ها:
گنجینه ها در چهار قسمت نقشه به صورت مساوی و تصادفی چیده شده اند. در هر آبادی ممکن است گنجینه وجود داشته باشد و یا آبادی تنها دارای منابع سنگ و چوب و  . . . باشد. این مسئله را با جاسوسی و بر اساس تعداد سربازان گینگیز مستقر در آن آبادی می توانید متوجه شوید. بسته به نوع گنجینه در آبادی بین 100سرباز تا 250 هزار سرباز گینگیز در آبادی ها وجود دارد و بازیکن ها باید با اعزام جاسوس اهداف خود را مشخص نمایند. یعنی هر چه گنجینه ارزشمندتری در آبادی باشد، تعداد سربازهای محافظ آن بیشتر است. گنجینه های مستقر در آبادی ها عبارت اند از:  کلید طلایی ، کلید نقره ها، صندوقچه کوچک، کیسه 500 سکه ای، کیسه 100 سکه ای و کیسه 50 سکه ای می باشد.
نکته: برای جستجوی گنجینه ها شما می توانید کلیه آبادی هایی که در 30*30 شهر های شما هستند را جستجو نمایید.

جابجایی گنجینه های تسخیر نشده:
مکان گنجینه داخل آبادی ها به دو دلیل ممکن است تغییر کند و به آبادی دیگری منتقل شود:
1- جابجایی در صورت تسخیر آبادی حاوی گنجینه و نداشتن خزانه در شهر مهاجم
2- جابجایی کلی بعد از 12 از آزاد شدن گنجینه ها و عدم تسخیر آنها


افزایش شعاع مجاز برای جستجوی گنجینه ها: 

فرض کنید گنجینه ها در  یک سرور در تاریخ A وارد بازی شوند. در تاریخ A+12 روز گنجینه های تسخیر نشده، جابجا می شوند و از تاریخ A +20  روز به بعد، هر دو روز یک واحد به شعاع قابل جستجو که 15 است اضافه می شود. یعنی کاربر از تاریخ A تا تاریخ A+20 در 30*30 خودش (شعاع 15) تنها می تواند برای جستجو گنجینه اقدام کند و از روز بعد هر دو روز یک واحد به شعاع اضافه می شود. به طور مثال در روز A+40 می تواند تا شعاع 25 یعنی 50*50 شهرش را جستجو نماید.

البته در برخی سرورها، همانند سرور یک، به دلیل کم بودن تعداد همرهای بزرگ، هر روز یک واحد به شعاع قابل جستجو اضافه می شود.
گنجینه ها و هدایا:
+ پیدا کردن کلید طلایی: 50 هزار تومان
+ نگه داشتن کلید طلایی به مدت 7 روز : 100 هزار تومان
+ پیدا کردن یک کلید نقره ای و یک صندقچه کوچک: دارای جوایز نقدی و غیرنقدی به ارزش 10 تا 50هزار تومان
+ کیسه های سکه ویژه دنیای بازی

محدودیتی برای مالکیت گنجینه وجود ندارد و هر بازیکن به توجه به سطح و تعداد خزانه هایش، می تواند گنجینه به دست بیاورد. دقت کنید که هر خزانه قابلیت نگهداری دو گنجینه در خود را دارا می باشد.

خزانه:
هر بازیکن در هر شهر خود می تواند یک خزانه بسازد، خزانه در سطح 10 خود یک گنجینه و در سطح 20 خود گنجینه دیگری را می تواند جای دهد. البته برای کلید طلایی حتما باید خزانه سطح 20 باشد. در خزانه می توانید وضعیت کلیه گنجینه های دنیای بازی را مشاهده نمایید. چه آنهایی که هنوز کشف نشده اند و چه آنهایی که توسط بازیکنان تسخیر شده اند.
گنجینه ها دارای دو وضعیت فعال و قفل شده می باشند. در وضعیت فعال آن گنجینه قابل انتقال توسط مالک به شهرهای دیگر و یا قابل غارت توسط سایر بازیکنان می باشد. اما گنجینه ای به وضعیت قفل شده در آمده باشد، دیگر قابل انتقال و یا غارت نمی باشد.
بازیکنان می تواند گنجینه هایی که هنوز وضعیت آنها فعال است را به سایر شهرهای خودشان و یا شهرهای سایر بازیکنان ارسال نمایند. برای انتقال یک گنجینه به یک قهرمان نیاز دارید که گنجینه را به شهر دلخواه شما منتقل نماید.

نکته 1: کلید طلایی پس از کشف شدن توسط بازیکن در وضعیت فعال می باشد و اگر بازیکن تا 7 روز بتواند آنرا در خزانه شهرهای خود نگهداری نماید، به وضعیت قفل شده تبدیل می شود و دیگر قابل انتقال و غارت توسط سایرین نیست. نکته در مدت هفت روز، بازیکن می تواند کلی طلایی را بین شهرهای خودش منتقل کند، اما نباید به سایر بازیکن ها منتقل نماید.
نکته 2:  کلیدهایی نقره ای و صندوقچه های کوچک، تا زمانیکه بازیکن یک جفت از آنها را در یک خزانه کنار هم نداشته باشد، در وضعیت فعال هستند و به محض اینکه یک کلید نقره ای و یک صندوقچه کوچک به هم برسند، به وضعیت قفل شده تبدیل می شوند.
نکته 3: کیسه های سکه دنیای بازی به محض رسیدن به خزانه به وضعیت قفل شده تبدیل می شوند و بازیکن می تواند از آنها استفاده نماید.

غارت گنجینه ها:
سایر بازیکن می توانند برای غارت گنجینه به بازیکن مالک گنجینه حمله کنند و اگر شرایط زیر مهیا باشد، می توانند گنجینه را غارت نمایند:
1- گنجینه در خزانه در وضعیت فعال باشد.
2- لشکرکشی از نوع نبرد باشد.
3- خزانه کاملا تخریب شود.
4- با لشکریان خود قهرمان داشته باشید و قهرمان در جنگ زنده بماند.
نکته: در غارت گنجینه، فاصله مهم نیست و شما می توانید همانند جنگ های عادی به هر جای نقشه لشکرکشی نمایید.

در بسیاری از بازی های استراتژیک تنها یک هدف و یک مسیر وجود دارد و این باعث می شود که بازیکن های کوچکتر بعد از طی چند ماه از بازی دیگر انگیزه ای برای ادامه بازی نداشته باشند، زیرا توان رقابت با بازیکن های بزرگ برای هدف اصلی را ندارند. اما در عصر پادشاهان، بازی داری اهداف مختلفی است که از یک بازیکن کوچک با یک شهر تا بازیکن های بزرگ با صدها شهر، انگیزه دارند تا آخرین روز سرور به بازی خود ادامه بدهند.

اگر بخواهم کمی مسئله را بیشتر توضیح بدهم.

1- اهداف کوچک: جایزه های نقدی و غیر نقدی ( به ارزش 50 تا 500 هزار ریال ) واقع در واحه های گینگیزها. برای یافتن این جوایز شما به ارتش بزرگی نیاز ندارید.

2- اهداف میانی: یافتن کلیدها جهت ورود به کلوب قهرمانان + دریافت جایزه نقدی ( 500 هزار ریال + یک میلیون ریال )

3- اهداف بزرگ: یافتن و تسخیر قلعه اصلی حاوی کلاه خود قدرت و کتیبه جاودان و نوشتن اسم خود در کتیبه + ورود به کلوب طلایی قهرمانان

4- هدف نهایی ( در episode های اولیه)ک سه روز مقاومت در برابر سایر بازیکن ها و گینگیزهایی که می خواهند کتیبه جاودان را پس بگیرند. پس از این سه روز مقاومت شما صاحب صندوق ویژه حمل کتیبه می شوید که این در سرورهای بعدی و در کلوب طلایی بسیار برای شما مفید می باشد.

در ضمن در طول مدت بازی اصلی شما می توانید در بازی های کوچک داخل بازی مثل نبرد افکار ( بازی دوز و بازی اتللو )، شکار پرندگان، جنگل پر حادثه ( به زودی) نیز به رقابت با سایرین بپردازید و لحظاتی پر از هیجان را تجربه کنید.

عصر پادشاهان، دنیای پر از هیجان برای همه

با توجه به درخواست های زیاد بازیکنها برای ایجاد شرایطی ویژه دوره امتحانات و یا سفرهای تابستانی، قابلیت غیر فعال کردن موقتی اکانت به بازی اضافه شد و هم اکنون در حال تست آن هستیم و تا چند روز آینده به بازی (بخش تنظیمات ) اضافه خواهد شد.

بازیکن می تواند در کل دوره بازی خود، اکانت اش را به مدت 20 روز ( در یک نوبت و یا در چند نوبت) غیر فعال نماید. شرایط اکانت های غیر فعال به صورت زیر خواهد بود:
  • تولید منابع صفر می شود.
  • مصرف گندم سربازان صفر می شود.
  • امکان حمله به این بازیکن وجود ندارد.
  • خود بازیکن تا زمانیکه درخواست فعال شدن مجدد ندهد و یا به انتهای دوره غیر فعال بودن نرسد، نمی تواند هیچ کاری در اکانت خود انجام دهد.
  • بازار او غیر فعال می شود.

امیدواریم این قابلیت جدید بتواند شرایط خوبی برای دوستانی که به امتحانات آخر سال خودشان نزدیک می شوند، فراهم نماید.

سلام خدمت همه قهرمانان بزرگ عصر پادشاهان

باید خدمت همه دوستان عرض کنیم که پیش ثبت نام سرور شماره سه بازی عصر پادشاهان از امروز آغاز شد. شروع بازی در این سرور از اول اردیبهشت خواهد بود. برای ثبت نام می توانید به آدرس http://www.kingsera.ir مراجعه بفرمایید.

به امید دیدار همه شما دوستان در سرور سه.

موفق باشید
تیم عصر پادشاهان
بازیکنان برای رسیدن به مهارت لازم برای جنگ نهایی باید تمرین های مختلفی را تجربه کنند. شکار پرندگان یکی از مهمترین این تمرینات است که باعث افزایش قدرت کماندارن می شود.
 
1333637059hunter2.jpg

 
سلام خدمت همه دوستان

باید خدمت همه عرض کنیم که با توجه به روند بسیار سریع رشد بازیکنان سرور یک و سرور دو، از 20 فروردین پیش ثبت نام سرور3 آغاز می شود و بازی از اول اردیبهشت آغاز خواهد شد.

امیدواریم در این سرور نیز شاهد حضور قوی همه دوستان باشیم.

با احترام
تیم عصر پادشاهان
در ابتدا سال جدید را خدمت همه بازیکنان عزیز عصر پادشاهان تبریک عرض می کنیم و باید به اطلاع شما برسانیم که با هدف ارتقا کیفیت و افزایش سرعت سرورها در زمان های اوج بار، عملیات ارتقا سخت افزاری سرورها از ساعت ۴:۰۰ بامداد روز اول فرودین ۹۱ آغاز شد و با کمترین قطعی ممکن ( حدود ۲۰ دقیقه برای مجموع سرور یک و سرور دو ) سخت افزار سرور یک و سرور دو ارتقا یافت.

موفق و پیروز باشید
تیم عصر پادشاهان
وبلاگ رسمی برای ایجاد یک ارتباط نزدیک بین تیم توسعه دهنده بازی عصر پادشاهان و بازیکنان راه اندازی شد. در این وبلاگ سعی می کنیم، آخرین تغییرات بازی را اطلاع بدهیم و شما نیز می تونید نظرات و پیشنهادات خودتون را از طریق قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید.

جوایز سرور یک

‏1390/11/09
با سلام خدمت همه قهرمانان عصر پادشاهان
در ابتدا از اینکه عصر پادشاهان را برای بازی انتخاب نموده اید از شما تشکر می کنیم و امیدواریم تا این لحظه از بازی لذت برده باشید.
همانطور که می دانید هر یک از سرورهای عصرپادشاهان دارای جوایز خاص نقدی و غیر نقدی می باشد که بسته به میزان پیشرفت بازیکنان به آنها اعطا می شود. تا این لحظه در سرور یک بیش از 10 میلیون ریال جایزه نقدی و بیش از 100 جایزه غیر نقدی جمع شده است که این جوایز همچنان تا انتهای سرور نیز در حال افزایش می باشد.
این جــوایز در ابتدای تابستان 91 طی مراسمی که با حضور نمایندگان وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگذار خواهد شد به برندگان اعطا می گردد.

موفق و پیروز باشید
تیم عصر پادشاهان
با سلام خدمت همه قهرمانان عصر پادشاهان

در ابتدا از اینکه عصر پادشاهان را برای بازی انتخاب کرده اید از شما تشکر می کنیم و امیدواریم تا این لحظه از بازی لذت برده باشید.
سرور شماره 2 منطقه ایران از تاریخ 1 / 12 / 1390 با ویژگی های جدید آغاز به کار خواهد کرد. در همین راستا پیش ثبت نام سرور2 از تاریخ 10 / 11 / 1390 در آدرس  http://s2.kingsera.ir/signup.php  آغاز خواهد شد.

موفق و پیروز باشید
تیم عصر پادشاهان
با توجه به درخواست های فراوان کاربران ایرانی حاضر در سرورهای بین المللی بازی عصرپادشاهان مبنی بر راه اندازی سرور مخصوص ایران، اولین سرور پارسی بازی همزمان با نمایشگاه بین المللی بازیهای کامپیوتری امارات افتتاح شد. امیدواریم از بازی لذت ببرید